Default Header Image

Biofizica

 
Proces de Studii
 
Regulamentul intern al Catedrei
 
Orarul lectiilor 

 

 
Orarul recuperarii testelor la calculator, notelor negative si a absentelor la lectiile practice 

Orarul consultațiilor si recuperarii restantelor si a absentelor

Numele/prenumele profesorului

Ziua

ora

e-mail

Link pe Google Meet

Nellu Ciobanu

Joi

 

16:00

nellu.ciobanu@usmf.md

meet.google.com/nej-jzwg-rgx

Petru Chetrus

Joi

16.30

petru.chetrus@usmf.md

meet.google.com/dks-wfqd-mcp

Viorica Tonu

Marti

 

16.30

viorica.tonu@usmf.md

meet.google.com/qst-wazv-xez

Tatiana Chiriac

 

Gubceac Natalia

 

Marti

 

Marti

16.00

 

16.00

chiriac.tatiana19@gmail.com

 

natalia.gubceac@usmf.md 

meet.google.com/mmi-njzf-tmo

 

meet.google.com/iim-pxvd-omm

Veronica Dobrovolschi

 

Sergiu Bajurea

Marti

 

Marti

16.00

 

16.00

veronica.dobrovolschi@usmf.md

 

sergiu.bajurea@usmf.md

https://meet.google.com/hfv-pvdg-arn

 

meet.google.com/wyu-eqhq-dpx

 

 

 

 
Material Didactic
 
Reexaminare