Default Header Image

Fiziologia

Numele/prenumele profesorului

Data și ora

e-mail

Link pe Google Meet

Victor Vovc

Marți 15.30-17.00

victor.vovc@usmf.md

meet.google.com/uqk-fhom-qbj

Svetlana Lozovanu

Marți 15.30-17.00

svetlana.lozovanu@usmf.md

meet.google.com/uqk-fhom-qbj

Boris Dragan

Luni, Marți 16.00-17.00

boris.dragan@usmf.md

meet.google.com/dkg-pwuj-uzz

Tudor Besleaga

Miercuri, Joi 16.00-17.00

tudor.besleaga@usmf.md

meet.google.com/pma-vhjw-xzd

Arnaut Oleg

Luni, Marți 16.00-17.00

oleg.arnaut@usmf.md

meet.google.com/jic-uzvs-dbw

Ojog Victor

Luni , Joi 16.00-18.00

victor.ojog@usmf.md

meet.google.com/yaz-vvri-yqi

Andrei Ganenco

Marți, Joi 17.00-18.00

andrei.ganenco@usmf.md

meet.google.com/yxg-axed-pud  

Aliona Dobrovolskaia

Marți, vineri 16.00-18.00

aliona.dobrovolskaia@usmf.md

meet.google.com/xcq-esdg-njv

Adrian Lupusor

Luni, Miercuri 15:30-16:30

adrian.lupusor@usmf.md

meet.google.com/arx-ytpr-bfa

Ion Grabovschi

Luni, Miercuri 16.00-17.00

ion.grabovschi@usmf.md  

meet.google.com/hky-augk-jmk

Eugen Corețchi

Marți, Miercuri 16.00-17.00

eugeniu.coretchi@usmf.md

meet.google.com/zie-vxpa-ywp

Ina Timotin

Marți,  Joi ora 16:00 -17:00

ina.timotin@usmf.md

meet.google.com/vth-himz-awu

 

Carnetele de note pot fi ridicate de la catedră doar de către șefii grupelor în zilele lucrătoare până la ora 16.00.

Studenții facultăților Stomatologie și Farmacie pot ridica carnetele de note doar după prezentarea dovezii stingerii datoriei față de Biblioteca universitară.

 

 
Regulamentul catedrei / Регламент кафедры / Statute of the Department
 
Material didactic
 
Procesul didactic
 
Cercul științific